Shows

Naše fena Zorra Lištička na mezinárodní výstavě FCI, v závěrečných soutěžích (foto Mgr. Denisa Adamová)

 

 

Náš chov je dlouhodobě cílený výkonnostním směrem.

Byly doby, kdy jsme vystavovali, i když nepříliš. Během let však došlo k výrazným změnám v pravidlech výstav a jejich dnešní podoba nevyhovuje psům tradičních povah.

 

Ceníme si však všech titulů, které získaly Lištičky a přímí potomci našich psů na výstavách jakýchkoli organizací a je jich téměř nespočítatelně, jen šampionátů FCI různých typů je celkem 62. Na výstavách FCI fandíme nyní vnoučatům a pravnoučatům našich psů, která stále tvoří značné procento z velmi úspěšných účastníků. Lištičky a jejich potomci sdružení v CCOC se mohou, v případě zájmu jejich majitelů o výstavy, účastnit akcí v organizacích UCI, KOSD, CCOC, případně v některých dalších organizacích jiných států.

 

Zajímavý je speciální typ výstav organizace Czech Caucasian Ovcharka Club, pořádaných od roku 2014. Jde o výstavy ve zcela netradičním pojetí, tedy s jinými pravidly, než na jaké jsme běžně zvyklí. Shows CCOC byly vytvořeny přímo na míru kavkazským pasteveckým psům s tradiční povahou.

 

Všem majitelům Lištiček a Liščích potomků, kteří vystavují rádi, děkujeme za prezentaci na poli výstavním. Ocenění Lištiček jsou započítávána do celoroční soutěže NEJ Lištička.

 

 

 

3. Show CCOC + Agility XL

 

2. Show CCOC

 

1. Show CCOC


Vyhledávání

1549369_637154513009957_1117806757_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu