Liščí dny - tréninky

 

 

LIŠČÍ DNY byly oblíbenými setkáními majitelů našich odchovů a přímých potomků našich psů a zástupců spolupracujících chovatelských stanic. Samostatně se uskutečnilo celkem 23 dnů. Od července 2013 jsou Liščí dny pořádány jako klubové dny Czech Caucasian Ovcharka Clubu (CCOC) a jsou tedy přístupné i neLištičkám. Jde o intenzívně tréninkové, socializační a soutěžní akce, s důrazem kladeným na průběh v pohodově přátelské atmosféře.

 

Obrany cvičíme s několika velmi šikovnými figuranty. Netrénujeme však jen obrany. Běháme agility, speciálně uzpůsobené možnostem plemene, trénujeme handling a obedienci a ve všech těchto disciplínách také soutěžíme. Oblíbený je i socializační trénink. Každý si může vybrat podle svých preferencí.

 
Liščí dny CCOC jsou "Malé" (neveřejné klubové akce) a "Velké" (klubové akce, od r.2015 veřejného charakteru).
 
Jaký je podrobný program Liščích dnů CCOC?
Socializační trénink, obrana v denním i nočním provedení, nácvik ovladatelnosti, handling, agility, soutěže ve všech těchto disciplínách, pracovní prověrky, prověrky ovladatelnosti, klubový víceboj, exteriérové soutěže...
 
Liščí dny CCOC jsou pořádány jako denní nebo noční akce, někdy se speciálním zaměřením (extrémní obrany, práce se 2 figuranty). Konají se v předem vypsaných termínech, 12 x do roka. Soutěže, konané na Liščích dnech CCOC, slouží zároveň k získávání bodů do mistrovských soutěží Czech Caucasian Ovcharka Clubu a i do soutěží, které zůstaly i nadále ryze Liščími: NEJ Lištička a NEJ pracovní/ sportovní Lištička.


Veškeré další informace o Liščích dnech CCOC naleznete na stránkách Czech Caucasian Ovcharka Clubu a na FB stránkách CCOC. O Liščích dnech se také psalo v čísle 5/2013 časopisu Světa psů a reportáž natočila FTV Prima.

 

figurant Roman (foto Majka Votavová) figurant Tomáš (foto Martin Záruba) figurant Martin
figurant Jiří figurant Jan

 Vyhledávání

p1016998.jpg
Září 2017
P Ú S Č P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

 

 

Máte-li chuť pracovat či jen sportovat se svým kavkazským psem v příjemném prostředí, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu