Torpille, Top Quality - fenky na prodej

 

*1.2.2018

 

Rodiče: Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC) x Faktor Lištička

 

Bratr fenek, Typhoon Lištička (CCOC), již zahájil závodní sportování v Czech Caucasian Ovcharka Clubu, a to s velmi pěknými výsledky: 2x vítěz Agility Baby, vítěz Performance Baby, 2. místo Performance Puppy, 2x TOP Suverén. Pracuje také Taser. Na fota obou bratrů se můžete podívat zde.

 

I obě fenky jsou velmi nadané :-)

 

 

TOP QUALITY

Velmi pěkná fenka, výborně pohyblivá, silně komunikativní, milá a příjemná, suverénní, již zkouší hlídat. Středně živého temperamentu, v rámci plemene bezkonfliktní. Vhodná jako výborný rodinný hlídač, i k dalšímu rozumnému psu. Plně vakcinovaná.

Working talentTop quality

 

5,5 měsíce, na koláži s mámou. Top Quality je na obrázcích celé dolní řady.

Beretta Ku-Ma-Ku (CCOC) s dcerou Top Quality

 

Téměř 3 měsíce, společně se sestrou Torpille

 

6,5 týdne

Top Quality Lištička (CCOC), 6,5 týdne

 

Top Quality Lištička (CCOC), 6,5 týdne 

 

 

 

TORPILLE

Velmi pěkná fenka, výborně pohyblivá, komunikativní, sebevědomá, již zkouší hlídat. Živějšího temperamentu, razantní, s výbornými předpoklady pro obrannou práci. Budoucí vůdčí fena, vhodná i k dalšímu, submisivnějšímu psu - je-li respektována, je nekonfliktní. Náročnější na výchovu. Plně vakcinovaná.

Working talentTop quality

 

Téměř 3 měsíce, společně se sestrou Top Quality

 

6,5 týdne

Torpille Lištička (CCOC), 6,5 týdne

 

Torpille Lištička (CCOC), 6,5 týdne Torpille Lištička (CCOC), 6,5 týdne

 

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 Vyhledávání

p1019639.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu