Rising - fenka na prodej

 

*24.11.2017

 

Rodiče (vzájemně nepříbuzní): Evi-Ka Lištička x Faktor Lištička

 

Rising je všestranně velmi nadaná fenka, velice příjemná a se zájmem o jakékoli aktivity. Je vynikajícího pohybu, živého temperamentu, příjemně akční, sebevědomá, přemýšlivá, silně komunikativní a vždy dobře naladěná. Při správném a citlivém přístupu bude velmi dobře ovladatelná. Snaží se již také hezky hlídat.

 

Dva sourozenci Rising - bratr Revolver Lištička (CCOC) a sestra Rapide Lištička (CCOC) - již závodně sportují v Czech Caucasian Ovcharka Clubu, a to s velmi pěknými výsledky:

Revolver: 3x vítěz Performance Puppy, 3x vítěz Agility Baby, 2x vítěz Handlingu Baby, 2. místo Handling Baby

Rapide: vítěz Handlingu Baby, 2. místo Performance Puppy, 2. místo Agility Baby, Obedience 3. cena, Cena rozhodčích

Na jejich fota se můžete podívat zde.

 

I Rising je velmi šikovná. :-)

Sport talentWorking talentTop quality

4 měsíce + 1 týden

Rising Lištička (CCOC) (4 měsíce + 1 týden)

 

Rising Lištička (CCOC), 4 měsíce + 1 týden

 

Rocket + Rising, 9 týdnů Rocket + Rising, 9 týdnů Rocket + Rising, 9 týdnů Rising, 8 týdnů Rising, 8 týdnů Rising + Rocket, 8 týdnů Rising + Rocket, 8 týdnů Rising + Rocket, 8 týdnů Rising, 34 dní

 

 

Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 Vyhledávání

1601171_647054992019909_64647380_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu