Štěňata z vrhu W

 

*19.2.2019

Rodiče (vzájemně nepříbuzní): Evi-Ka Lištička x Faktor Lištička

 

Všechna štěňata jsou čilá, perfektně pohyblivá, velmi zvídavá a budou výborně motivovatelná, tedy i cvičitelná. Od 3 týdnů věku jsme začali i s individuálním tréninkem (socializace, motivace), od stejného věku štěňátka zkoušejí hlídat. Fota jednotlivých štěňat budou dopňována průběžně.

 

Opakované spojení, znovu uskutečněné pro velmi kvalitní pracovní povahy, optimálně živý temperament a plně funkční i pěkný exteriér, štěňata zároveň bez růstových problémů (vrh R). Druhý a poslední vrh Evi-Ky.

 

Přijímáme rezervace na štěňata, odběr je možný od 20.4.2019. Dovolujeme si upozornit, že naše štěňata jsou určena výhradně pro solidní a zodpovědné lidi, kteří zároveň disponují vhodnými podmínkami. Upřednostňujeme ty, kteří chtějí psy používat k pracovním účelům, cvičit s nimi nebo sportovat.

 

V případě zájmu o štěně použijte laskavě Formulář pro zájemce o štěně. Veškeré informace, související s prodejem štěňat, naleznete v článcích sekce Prodej, mnoho dalších informací je na titulní straně.

 

 

Winning

PŘEDBĚŽNĚ REZERVOVANÝ

 

22 dní

 

Winning Lištička (CCOC), 23 dní Winning Lištička (CCOC), 26 dní - socializační trénink (předměty, povrchy, korba, výšky) Winning Lištička (CCOC), 26 dní - socializační trénink (přírodní výšky, hloubky a povrchy, náročný terén, lávka) Winning Lištička (CCOC), 27 dní - socializační trénink (předměty, překážky)

 

 

 

Wizard

MOŽNO REZERVOVAT
 
 
Lehce vážnější pejsek, s výrazným zájmem o vše, včetně komunikace s člověkem.

 

22 dní

 

 

 

Wayward

REZERVOVANÁ

 

 

22 dní

 

 

 

Wily

REZERVOVANÁ

 

 

22 dní

 

 

 

Whirlwind

REZERVOVANÁ

 

 

21 dní

 

 

 

Worthy

MOŽNO REZERVOVAT

 

 

Lehce vážnější a přísnější fenka, s výrazným zájmem o vše, včetně komunikace s člověkem.

 

22 dní

 

 Vyhledávání

1601171_647054992019909_64647380_n.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu