Odběr štěňat

 

Dobu odběru (od 57. dne věku štěněte, dle normy CCOC) určujeme po dohodě s Vámi. Upřednostňujeme a za ideální považujeme odběr mezi 2.-3. měsícem věku. Pokud je však štěně určeno pro specifické využití (soustavná práce u zvířat atd.), je vhodné volit odběr v rámci uvedeného co nejdříve.

 

V případě zájmu či potřeby je po dohodě možný odběr vybraného štěněte i v podstatně pozdějším věku (navýšená cena).

 

Všechna štěňata odcházejí do nových domovů zcela aklimatizovaná na venkovní teploty daného období, vícekráte odčervená, řádně očkovaná, čipovaná, s veterinárním atestem a s kupní smlouvou. Nelze od nás získat štěně s kupírovanýma ušima.

 

Přípravka (trénink štěňat)

 

Loučení s bratrem, který právě odchází do nového domova

 

 

Štěňata jsou navyklá na BARF (syrová strava), s doplňky převážně značky Canina. Krmení granulemi u Vás je samozřejmě možné, doporučujeme však jako součást aklimatizace minimálně týdenní následné pokračování v BARFu.

 

Oběd

 

 

Spoustu dalších, konkrétně na Vaše štěně směrovaných doporučení (výživa, péče o štěně i dospělého psa, výchova, trénink, veterinární péče) získáte od nás nejen ve chvílích před odběrem a při přímém převzetí štěněte. Zůstáváme Vám nablízku i nadále.

 

Poradenské a tréninkové služby

Garance a servis

 

Dovolte, abychom Vám popřáli mnoho krásných, nezapomenutelných zážitků po boku Vašeho kavkazího přítele, po dlouhou řadu let!

 

 

 Vyhledávání

p1016996.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu