Rychlé souhrnné informace

Podívejte se prosím ve zkratce, co nabízíme a garantujeme, i na další základní informace, které by Vám mohly pomoci při vašem rozhodování, uvažujete-li o koupi štěněte od nás.

 

 
► Jsme specialisty v oboru, s více než pětačtyřicetiletou kynologickou praxí a odborným vzděláním. Disponujeme nejrozsáhlejšími chovatelsko-výcvikovými zkušenostmi s plemenem v ČR.
 
► Lištičky chrání domovy a majetek svých lidí již téměř čtyři desetiletí. Tradice zavazuje - na příjemné, solidní, pohotové a profesionální jednání se můžete u nás spolehnout.
 
► Poradíme kvalifikovaně již v začátku, se samotným výběrem štěněte - přesně "na míru" pro Vaše konkrétní podmínky.
 
► Nabízíme kvalitní štěňata různého věku (velmi omezeně i dospělé psy), v širším rozsahu prodejních cen.

► Odchov štěňat je veden na úrovni nejvyšší kvality, s maximálním důrazem na fyzické potřeby štěňat a rozvoj jejich psychiky, nejlepší povahové rysy jednotlivých štěňat jsou podchyceny a rozvíjeny.
 
► Štěňata jsou v době odběru plně aklimatizovaná na venkovní teploty daného období.

► Štěňata přijímají syrovou stravu - BARF, s doplňky převážně značky Canina (krmení vhodnou granulovanou stravou u vás je samozřejmě možné, doporučujeme však jako součást aklimatizace minimálně týdenní následné pokračování v BARFu).

► Štěňata odcházejí do nových domovů řádně očkovaná a odčervená vzhledem ke konkrétnímu věku, vždy ve výborné psychické i fyzické kondici.
 
► Štěňatům a psům se věnujeme nepřetržitě. Štěňata jsou výborně socializovaná, zvyklá i na malé děti.
 
► Odstavená štěňata tráví mnoho času v cíleně sestavených smečkách, pod výchovným vlivem speciálně vybraných, povahově vynikajících dospělých jedinců, od kterých přejímají ideální vzorce správného "kavkazího" chování k lidem vlastním i cizím, k ostatním psům všech věkových kategorií, i k okolí.
 
► Již v době odběru mají všechna štěňata vybudován pevný základ pro přivolání.
 
► Na Vaše přání lze štěně zapojit do specifického tréninku, připravujícího vybraná štěňata zvýšenou měrou pro budoucí pracovní/sportovní využití - Přípravka.
 
► Zvolené štěně lze odebrat i ve vyšším věku.
 
► Na přání objednavatele je v průběhu času možná změna převodu rezervace z vybraného štěněte na jiné, dosud nezadané štěně (i v rámci různých vrhů), a to až do doby přímého odběru štěněte.
 
► Možnost odvozu vybraného štěněte až k Vám.
 
► V řádné kupní smlouvě je zakotvena ojedinělá, nadstandardní garance zdraví a kvalit. Vaše data, která obsahuje smlouva, jsou důvěrná a nejsou poskytována třetím stranám.
 
► U starších štěňat je možné provést předběžné orientační vyšetření na dysplazii kyčelních i loketních kloubů.
 
► Na přání zajistíme komplexní veterinární vyšetření zdravotního stavu vybraného štěněte.
 
► Chováme pouze na jedincích perfektního pohybu, skutečného zdraví, výborných pracovních vlastností, typického exteriéru. Ke krytí používáme pouze vlastní plemeníky, tedy psy, které detailně známe. Chovné páry sestavujeme cíleně, současně praktikujeme pouze přirozené krytí. 
 
► Disponujeme moderním chovatelským areálem, zasazeným v čistém přírodním prostředí, s rozsáhlými plochami výběhů.
 
► Exportujeme do celého světa. Zajišťujeme leteckou dopravu, výhradně prostřednictvím firmy specializované na mezinárodní přepravu zvířat, která je členem prestižní asociace přepravců zvířat IPATA. Poskytuje kompletní přepravní servis, pouze si štěně vyzvednete na Vámi zvoleném letišti.
 
► K dispozici je poradenství.
 
► Pro naše odchovy je vypsána celoroční soutěž, již s mnohaletou tradicí - NEJ Lištička.
 
► Zveme na intenzivní specializované tréninky a soutěže v různých pracovních a sportovních disciplínách - na tzv. Liščí dny, organizované zprvu naší stanicí a od roku 2013 Czech Caucasian Ovcharka Clubem. Nabízíme rovněž individuální výcvikové lekce.
 

► Jsme plátci DPH.

 

 

Máte-li zájem o další podrobnosti, doporučujeme navšívit především články:

 

Lištička - od začátků po současnost

 

Cíl a styl chovu

 

Prodejní ceny štěňat, rezervace a související pojmy

 

Garance a servis

 

Rychlý průvodce prodejní nabídkou

 Vyhledávání

p1019882.jpg

Doprovodná informace k fotografiím na tomto webu:

Kupírování uší je v ČR zakázáno zákony č. 246/1992 Sb. a č. 77/2004 Sb.. Všechny zde uvedené fotografie, logo, texty, tabulky atd. jsou majetkem chovatelské stanice Lištička nebo jsou legálně pořízeny a zveřejněny se souhlasem autorů nebo vlastníků. Žádné zde uveřejněné materiály nesmí být dále šířeny, v jakékoli podobě, bez souhlasu majitelů.

 

Luxusni stranky pro chovatele psu